DISTANČNÍ VÝUKA - JSME TÝM - MS TEAMS :-)

Důležité informace (aktualizováno 13. 4. 2021):

  • Veškeré informace o přestupu žáků z distanční výuky do prezenční formy studia naleznete ZDE.
  • Vyhodnocení dotazníku č. 2 pro rodiče ohledně distanční výuky na naší škole ZDE 
  • Milí rodiče, jistě jste zaznamenali inspekci při online výuce, kterou máme již zdárně za sebou. Díky skvělým aktivním dětem a podpoře Vás rodičů zvládla naše škola inspekci výborně. Oceněn byl především nízký počet dětí ve skupinách při online v. s možností většího individuálního přístupu a 100% zapojení všech. Děkujeme Vám za skvělou spolupráci.
  • Zástupcem rodičů ve Školské radě byl rodiči online dotazníkem zvolen pan docent Bogusch. Gratulujeme a děkujeme.
  • OBĚDY: Prosíme rodiče o nahlášení obědu nejpozději do 13:00 hod. předchozího pracovního dne. Odhlašování zůstává i nadále do 7:00 hod. ráno (731 162 172). V případě, že jste v karanténě: Po konzultaci s KHS Mgr. Cadovou můžeme obědy vydávat, a to za předpokladu dodržení přísných hygienických opatření a zabránění kontaminace kuchyně a personálu donesenými nádobami, což splňujeme. Pokud je rodina v karanténě, prosíme, aby si zařídila odnos obědů jinou osobou a nám tuto situaci sdělila. Děkujeme.
  • Ošetřovné: podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení. Veškeré informace naleznete zde: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemuPojďme udělat něco společně... :-) Dobrovolně a s radostí :-) Máš nějaký tip, jak zabít nudu, nebo chceš někoho inspirovat k Tvé oblíbené aktivitě? Co Ti zvedne náladu? V čem jsi dobrý/a? Vymysli vlastní výzvu pro spolužáky z celé školy, nebo aspoň nějakou splň a pošli video. :-) To dáš! :-D Klikni na obrázek "Velikonoční výzvy". 

Přijď si s námi jen tak popovídat, nebo třeba zahrát virtuálně na babu, zatancovat, podepsat se na tabuli a zjistit o Tvých kamarádech něco nového. Gather.town je pro celou školu kdykoli k dispozici na volné online popovídání. Všichni najednou se tu setkáváme vždy ve STŘEDU ve 13 hodin. Přijď mezi nás. :-) Tentokrát je opět nové prostředí. :-)