DISTANČNÍ VÝUKA - ZVLÁDNEME TO SPOLEČNĚ! 

JSME TÝM - MS TEAMS :-)

Důležité informace (aktualizováno 21. 1. 2020):

  • Ve čtvrtek 28. ledna nebude online výuka, ale žáci si v dopoledních hodinách (mezi 9:00 - 11:00) vyzvednou před školou Výpis vysvědčení za první pololetí školního roku 2020/2021. Vysvědčení bude letos formou známek (tvořené z prezenční výuky, s přihlédnutím k distanční výuce) a přidáno bude i slovní zhodnocení distanční výuky
  • Odevzdávání práce (pracovních sešitů) pro 3., 4. a 5. ročník proběhne ve škole po online výuce v pondělí od 11 do 15 hodin.
  • Vyzvedání pracovních sešitů proběhne ve škole v úterý po online výuce (mezi 11. a 15. hodinou)
  • Žáci 3., 4. a 5. ročníku nastupují od 4. ledna do distanční výuky. Všechny potřebné informace budou zde a v MS Teams, případě u jednotlivých vyučujících. Je možnost využití dotačních obědů, je třeba je ale přihlásit předem a vyzvednout mezi 12:00 - 12:30 hod.
  • Zúčastnili jsme se Výzvy malotřídních škol panu premiérovi

Milé děti, vyhlašujeme zimní soutěž, ve které je námětem SNĚHULÁK. Můžete kreslit, malovat, vyrábět, stavět..... Svoji práci stačí vyfotit a poslat, ale můžete i přinést do školy! Těšíme se na originální práce od všech dětí! 

SNĚHU JE STÁLE DOSTATEK, TAK PRODLUŽUJEME SOUTĚŽ JEŠTĚ DO PŘÍŠTÍHO TÝDNE. Zatím se můžete podívat na ta nádherná díla, jste šikulky! Klidně přidejte i více sněhuláčků :-)