Ve dnech 21. a 1. listopadu proběhne odstávka elektrické energie.

Ve středu 20. 11. pojedou předškoláci do Hradce Králové a Nasavrk, malé děti zůstávají ve školce. Ve čtvrtek 21. 11. bude celá škola uzavřena. Podle předběžných informací proběhne odstávka také 27. a 28. listopadu. Ředitelské volno bude také 28. 11. 2019. Děkujeme za pochopení.

Každoroční vyšetření zraku je tady.Pokud máte zájem o preventivní screeningové vyšetření zraku pro vaše dítě, hlaste se prosím. Toto rychlé a efektivní vyšetření odhalilo u našich dětí již několik očních vad. Po dobré zkušenosti jej Prima Vizus nabízí i letos. Poplatek za vyšetření je stále 150,- Kč.

Milí rodiče, přihlásili jsme se do soutěže o pěkné ceny s firmou Kores, kde jsme již jednou byli úspěšní. Do konce roku sbíráme použité tubičky od lepidel Kores a pastelky firmy Kores. Pokud je doma používáte, budeme rádi za donesení. Pokud by někdo chtěl přinést nové lepidlo, rádi jej s dětmi vylepíme... :-))

Důležité informace

• mobil do školky: 739 255 376 - na toto číslo můžete také odhlašet děti ze stravování (stačí sms)
  • tel. č. do ZŠ: 731 550 850
  • tel. č. do ŠJ: 731 162 172

Děkujeme, že nám stále pomáháte se sběrem hliníku, a že se účastníte jarního sběru papíru. Celý rok také sbíráme drobné nefunkční elektrospotřebiče.

Fotogalerie nového školního roku 2019/2020

Fotogalerie z let minulých...