Aktuálně

Vážení rodiče, z bezpečnostních důvodů bude do provedené nápravy uzavřen vchod do MŠ. Prosíme vás, abyste do školky vstupovali pouze vchodem do staré budovy a do šaten prošli spojovací chodbou. Děkujeme za pochopení.

Odhlašování stravného bude od září 2020 možné pouze do 7,00 hodin.

Plánované akce, které se budou konat dle aktuální koronavirové situace a státních nařízení:

* 2. listopadu - Průvodce pravěkem - program "Cesta do pravěku" (ve škole)

* 19. listopadu - každý čtvrtek od 19. listopadu 2020 nás čeká předplavecký výcvik. Máme zajištěný autobus - v 7,15 hod od školy, kursovné 500,- Kč a zálohu na autobus budeme vybírat před zahájením výcviku. V batůžku budou děti mít plavky, ručník, hřeben, pití. Svačinu a mýdlo bereme z MŠ. Zatím zrušeno!

* 29. listopadu - zahájení adventu. V letošním roce nebudou tradiční vánoční trhy, budeme se snažit zachovat vánoční zpívání s drobným občerstvením na první adventní neděli  - 29. listopadu, tentokrát u místního kostelíku.

* 4. prosince - divadlo na Mikuláše "Příběh vločky"

22. prosince - divadlo ve škole, paní Vlčková "Radujme se, veselme se"

Soňa a Štěpa  + Alena a Vlasta

Důležité informace

• mobil do školky: 739 255 376 - na toto číslo můžete také odhlašet děti ze stravování (stačí sms) do 7,00 hod
  • tel. č. do ZŠ: 731 550 850
  • tel. č. do ŠJ: 731 162 172

Děkujeme, že nám stále pomáháte se sběrem hliníku. Celý rok také sbíráme drobné nefunkční elektrospotřebiče a staré baterie.

Fotogalerie školního roku 2019/2020