Výsledky dotazníku

Milí rodiče, děkujeme za vyplnění. Celkem vyplnilo dotazník 18 rodičů. Vaše připomínky byly velmi konstruktivní a jak jsme psaly, rády bychom výuku přizpůsobily podle Vašich představ co nejvíce.

• Téměř všichni jste se shodli, že Vašim dětem by nejvíce pomohlo vrátit se do školy. S tím plně souhlasíme! Podporujeme výzvu panu ministrovi malotridky.org "DEJMEMALOTRIDKAMZELENOU". Dětem, které nutně potřebují individuální výuku se věnujeme osobně ve škole, ale více udělat nemůžeme.
  • Dále jste nám vyplnili, že byste rádi více online hodin - od tohoto týdne jsme proto tyto hodiny přidaly. (Dotazníku se zúčastnili i rodiče nejmladších žáků, kteří hodnotili "jarní" nebo "podzimní" distanční výuku, která je s "lednovou" odlišná téměř ve všem, i co do počtu online hodin. Kdyby tyto děti měly distanční výuku, byla by již jistě jiná, než na podzim (stále se učíme a objevujeme nové možnosti i my učitelky :-))
  • Web školy jste označili za nejlepší místo k zadávání úkolů. Byla i prosba o zadávání na jedno místo pro možnost kontroly od rodičů. To plně chápeme a budeme se snažit co nejvíce informací k práci dětí dávat právě sem.