PROHLÁŠENÍ O PŘÍSTUPNOSTI

PROHLÁŠENÍ O PŘÍSTUPNOSTI

Na webové prezentaci Základní školy a Mateřské školy Dobříkov jsou informace uveřejňovány tak, aby se s nimi mohly seznámit i osoby se zdravotním postižením. Stránky jsou vytvořeny tak, aby splňovaly požadavky dle zákona č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Některé informace jsou dostupné v podobě stažitelných dokumentů (DOC, DOCX, JPG, PDF), a to především z důvodu jejich velkého rozsahu či nedostupnosti dokumentů v jiné podobě. Pro zobrazení těchto dokumentů jsou třeba příslušné prohlížeče, které lze zdarma stáhnout.

V případě problémů s přístupností obsahu či při zobrazovaní těchto stránek nás, prosím, kontaktujte na e-mailové adrese: zs.dobrikov@seznam.cz nebo přímo správce michala.stepanova@seznam.cz , tel: 721 025 084.