DRUŽINA za mimořádné situace

DRUŽINA za mimořádné situace


Ahoj všichni!

Moc Vás zdravím a doufám , že jste všichni zdraví a že se doma nenudíte. Protože se asi ještě delší dobu neuvidíme, chci Vám jen připomenout pár her, které máte ve družince rádi a mohli byste si je zahrát i doma. Pravidla k nim nepotřebujete, protože je znáte.

VODA - BŘEH , MOLEKULY , NA SOCHY , HOD NA CÍL, FOUKÁNÍ PAPÍROVÝCH KULIČEK , HÁDÁNÍ PROFESÍ NEBO ČINNOSTÍ NEBO ZVÍŘAT - MIMIKA , HRY S KOSTIČKAMI, ROZESMÍVANÁ , PŘIJELA BABIČKA Z ČÍNY , PAN ČÁP ZTRATIL ČEPIČKU, HONZO VSTÁVEJ , KRVAVÉ KOLENO , CO SE VV MÍSTNOSTI ZMĚNILO, ČLOVĚČE NEZLOB SE, PEXESA, KARTY, HÁDEJ, KDO JSEM a další.

Pokud jste venku, nezapomínejte na míč ( např. Školka, Pumprlík, hod na cíl, přihrávky spodem, vrchem, jednoruč, obouruč apod.), ne všichni umí skákat přes švihadlo nebo točit obručí - můžete trénovat.

Posílám Vám zatím dva úkoly, které si můžete vyřešit. Nějaké návody proti nudě zase pošlu. Stále sledujte www.zsdobrikov.cz

Mějte se hezky, těším se na Vás.

Pokud chcete nebo něco potřebujete, můžete mi zavolat nebo napsat e-mail (bezdickova.janca@seznam.cz)

Jana Bezdíčková