MATEŘSKÁ ŠKOLA

Telefonní číslo: 739 255 376

INFORMACE PRO RODIČE

• Již do září se s dětmi průběžně věnujeme 100. výročí naší republiky. U této příležitosti půjdeme v úterý 23. 10. navštívit Klofáčovu vilu. Dále nás čeká beseda s místní kronikářkou, položíme kytičku u dobříkovského pomníku a starší děti pojedou do muzea ve Vysokém Mýtě.

• Na den 7. listopadu je vyhlášeno ředitelské volno z důvodu odstávky elektrického proudu.

• I nadále sbíráme celý rok hliník a na jaře starý papír. Také máme kontejner na staré baterie a staré menší elektrospotřebiče (ne pračky, ledničky...)

Pokud doma máte i nepotřebné věci, které můžeme využít při práci s dětmi, budeme rádi, když je donesete. (knoflíky, zajímavé kelímky, starou vlnu, patenty...). Za všechno děkujeme.