MATEŘSKÁ ŠKOLA

Telefonní číslo: 739 255 376

INFORMACE PRO RODIČE

• Ve čtvrtek 31. ledna začínáme předplavecký výcvik. Odjíždíme v 7,15 hodin od školy. Dětem dejte do batůžku plavky, ručník, hřeben a pití. Mýdlo a svačinu bereme ze školky.

• Na zelený čtvrtek 18. dubna bude mateřská škola uzavřena z provozních důvodů. Děkujeme za pochopení.

• ZÁPIS DO MŠ na kalendářní rok 2019/2020

• Zápis děti do MŠ proběhne v úterý 14. května 2019 od 9,00 do 16,00 hodin. Přednostně budou přijaty děti s trvalým bydlištěm v Dobříkově a děti starší 3 let (dle věku). Rodiče k zápisu přinesou vyplněnou žádost, kterou si mohou ve škole vyzvednout v průběhu měsíce dubna, rodný list dítěte a svůj občanský průkaz.

• I nadále sbíráme celý rok hliník a na jaře starý papír. Také máme kontejner na staré baterie a staré menší elektrospotřebiče (ne pračky, ledničky...)

Pokud doma máte i nepotřebné věci, které můžeme využít při práci s dětmi, budeme rádi, když je donesete. (knoflíky, zajímavé kelímky, starou vlnu, patenty...). Za všechno děkujeme.

FOTOGALERIE 2018/2019