"Domácí škola" z důvodu mimořádného opatření vlády

Česká vlajka má 100. narozeniny

BONUS: Pojďte nakreslit vlajku na papír či tvář...pojďme si na vlajku vzpomenout...být VLASTENCI! Fandit naší vlasti zvláště teď, v době epidemie... Můžeš si i připsat některé heslo (#). Pošlete fotku nebo dej obrázek do školní schránky.

#Nesmíš to vzdát #Jsme vlastenci #Děkujeme doktorům #Děkujeme sestřičkám #Děkujeme hasičům #Zvládneme to! #Děkujeme prodavačkám #Děkujeme!

Setkání kamarádů online

Ahojky,

je skvělé si společně popovídat, když se nemůžeme vidět naživo! Máme radost za všechny, kteří "přišli". Sešlo se nás ve středu rovných dvacet... :-) Děkujeme!

Kdo chce, pojďte se tedy znovu sejít v rozepsaných časech a to v úterý 7. dubna. Mluvili jste o tom, že máte moc pěkné roušky, tak nám je můžete ukázat. :-) Těšíme se na Vás! M.Š. a J.B.

Další SKYPE proběhne v úterý 7. dubna:

14:00 - 14:20 holky prvňačky

14:25 - 14:45 kluci prvňáci

14:50 - 15:10 druháci

15:15 - 15:35 třeťáci kluci, čtvrťák

15:40 - 16:00 holky třeťačky, čtvrťačky

16:00 - 16:20 páťáci

Naše milé žákyně a naši milí žáci, vše jsme Vám rozdělili podle ročníků: